Dažniausiai užduodami klausimai

Atkreipkite dėmesį, kad SPA CEYLON produktai dėl savo natūralios sudėties gali keisti konsistenciją priklausomai nuo aplinkos temperatūros.

SPA CEYLON produktai, savo sudėtyje turintys natūralių aliejų ir sviestų, esant vėsesnei aplinkos temperatūrai stingsta, tačiau išlaiko vertingas odos puoselėjimo ir kitas gydomąsias savybes.

Produktai

Kas ta Ajurveda?

Ajurveda – tai holistinė medicinos sistema. Susiformavusi maždaug prieš 5000 metų. Ajurveda yra laikoma seniausiu pasaulyje žinomu medicinos mokslu. Pirmosios žinios apie gyvenimo ir gydymo meną yra randamos šventosiosios hinduizmo knygose, vedose. Šiose išminties knygose pateikiama praktinė ir mokslinė įvairių sričių informacija, įskaitant filosofiją, logiką, politiką, ekonomiką, inžinieriją, žemdirbystę ir mediciną. Ajurveda – gyvenimo pažinimo mokslas.

Kaip susiję SPA CEYLON produktai ir Ajurveda?

SPA CEYLON produktai pagaminti griežtai laikantis Ajurvedos medicinos principų.

Kas yra doshos?

Žmogus, kaip ir visa visata, sudarytas iš penkių pirmapradžių elementų – Erdvės, Vėjo, Ugnies, Vandens ir Žemės. Erdvės ir Vėjo elementus žmogaus organizme valdo Vatos doša, Ugnies ir iš dalies Vandens stichiją reguliuoja Pitos doša, o Žemės ir Vandens – Kaphos doša. Vatos, Pitos ir Kaphos došos valdo visus penkis elementus ir jų atliekamas funkcijas. Ajurvedoje visas žmogaus organizmas ir jo funkcijos yra suvokiami per trijų došų koncepciją. Jei došos veikia darniai ir jų prigimtinė proporcija nesikeičia, organizmas yra sveikas.

Ar SPA CEYLON produktai yra natūralūs?

Visi SPA CEYLON produktai yra natūralūs, pagaminti bendradarbiaujant su vietiniais Šri Lankos ūkininkais. Produktų gamybai naudojami tik aukščiausios kokybės natūralūs, atsekamos kilmės ingredientai. Sertifikuoti organiški ingredientai kruopščiai atrinkti, atsižvelgiant į jų veiksmingumą ir poveikį Jūsų sveikatai.

Ar SPA CEYLON produktai turi gydomųjų savybių?

Taip, visi SPA CEYLON produktai gaminami vadovaujantis holistiniu Ajurvedos mokslu, siekiant subalansuoti kūną ir protą. Produktuose esantys eterinių aliejų, mineralų, natūraliai išgautų augalinių sviestų ir žolelių ekstraktų mišiniai turi gydomųjų bei kūną tausojančių savybių. Ypatingai norėtume išskirti kelis balzamus ir gydomuosius tepalus – Triphala, Detox, Ashwagandha etc.

Ką reiškia ženkliukas AKTYVUS POVEIKIS?

Visi SPA CEYLON produktai gaminami vadovaujantis Ajurvedos mokslu, siekiant subalansuoti kūną ir protą. Visos priemonės turi aktyvių sudėtinių dalių, nes Ajurveda remiasi žolelių bei eterinių aliejų junginiais. Tačiau išskirdami tam tikrus produktus norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad juos vartodami galite jausti ir fizinius pojūčius pvz. šildymą arba malonią vėsą. Kai kurie iš produktų aktyvina mikrocirkuliaciją, galite pastebėti lengvą odos rausvumą, jausti malonią šilumą. Visi šie pojūčiai per pusvalandį praeina, tačiau aktyvūs ingredientai ir toliau atlieka savo darbą.

Kodėl jaučiamas paraudimas ir dilgčiojimas pasitepus ENERGISE kūno sviestu ir kūno pieneliu?

Naudojant ENERGISE produktų liniją, stipriai suintensyvėjus kraujotakai išteptoje srityje, galimas paraudimas. Tai nėra bėrimas, o natūrali odos reakcija į veikliuosius komponentus. Šis poveikis yra palankus tiek odos kraujotakai tiek vegetacinei nervų sistemai. Lengvas dilgčiojimas, šiluma, rausvumas praeina per pusvalandį. Pojūčiai atsiranda dėl tiesioginio poveikio į nervų galūnes, fiksuojant pakitusią mikrocirkuliaciją odoje, todėl reakcija yra panaši kaip relaksuojantis įkaitintoje pirtyje. Aktyvinami gilesni audiniai, greitėja medžiagų apykaita poodiniame sluoksnyje, ko pasekoje pastebimai mažėja celiulito požymiai ir poodinių riebalų masė.

Kodėl kai kurie SPA CEYLON produktai stingsta šaltuoju periodu, ypač aliejai ir sviestai?

Atkreipkite dėmesį, kad SPA CEYLON produktai dėl savo natūralios sudėties gali keisti konsistenciją priklausomai nuo aplinkos temperatūros.
SPA CEYLON produktai, savo sudėtyje turintys natūralių aliejų ir sviestų, esant vėsesnei aplinkos temperatūrai stingsta, tačiau išlaiko vertingas odos puoselėjimo ir kitas gydomąsias savybes. Kad aliejai ir sviestai suminkštėtų ir lengviau teptųsi ant kūno, sušildykite indelius po tekančiu šiltu vandeniu.

Ką reiškia produktas pažymėtas TINKA VAIKAMS?

Šiuo ženklu pažymėti SPA CEYLON produktai yra švelnios sudėties, tausojantys bei saugantys ploną ir jautrią vaikų odą. Ši produkcija yra tinkama naudoti vaikams, be abejo ir suaugusiems.

Ar prekiaujate tik internetu, ar galima atvykti į jūsų parduotuvę?

Mūsų prekes galite apžiūrėti ir įsigyti atvykę adresu Rūdninkų g. 8, Vilnius, LT-01135, Lietuva.

Apmokėjimas

Ar galiu apmokėti bankiniu pavedimu?

Taip. Prekės bus išsiųstos gavus Jūsų apmokėjimą.

Kokie yra mokėjimo būdai?

Šiuo metu galite atsiskaityti:
– per Neopay mokėjimų sistemą;
– bankiniu pavedimu: AB Šiaulių bankas, LT167180300043467137, UAB Omuo;

Siuntimas

Kiek kainuoja pristatymas?

Pristatymo kaina į paštomatus visoje Lietuvoje 2.90 €. Nemokamas pristatymas perkant prekių už 49 € ir daugiau. Kurjerio paslauga pristatant prekes nurodytu adresu 4.50 €, nepriklausomai nuo užsakymo sumos.

Ar galima prekes atsiimti pačiam?

Šiuo metu prekes galime pristatyti tik į Jūsų pasirinktą paštomatą arba per kurjierių tarnybą.

Kada gausiu užsakytas prekes?

Žinome, kad nekantraujate, todėl užsakytas prekes stengiamės pristatyti kaip galime greičiau: per 1-3 darbo dienas.

Ar galima grąžinti prekes?

Kokybiški parfumerijos ir kosmetikos gaminiai yra nekeičiama prekė. Jeigu įsigyta prekė yra nekokybiška, ji keičiama į analogišką kokybišką prekę. Produktas keičiamas tik tuo atveju, jeigu nebuvo pažeista pakuotė, produktas nebuvo naudojamas.

Uždaryti
Prisijungti